ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Oznámení hokejbalového svazu

Informace ze zasedání předsednictva

Logo CMSHb

Předsednictvo ČMSHb se sešlo na pravidelném zasedání v pondělí 1. října v Praze.

Zpravodaj ČUS 7/2018

Logo ČUS

Vyšel nový zpravodaj České unie sportu. Elektronickou verzi najde zde. Zpravodaj vychází v každém měsíci, mimo prázdnin, v rozsahu kolem 20 stránek. Je určen všem subjektům sdruženým v České unii sportu.

Výzva MŠMT pro TJ/SK - Můj klub 2019

Logo MŠMT

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejnilo Výzvu pro sportovní kluby a tělovýchovné jednoty - MŮJ KLUB 2019. Dotační program je určen na podporu sportovních aktivit dětí a mládeže do 23 let.

Dotační program MŠMT pro TJ/SK

Logo CMSHb

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejnilo na svých internetových stránkách výzvu pro sportovní kluby a tělovýchovné jednoty k podávání žádostí o investiční dotace v rámci programu 133 530, resp. podprogramu 133D 531 s názvem „Podpora materiálně technické základny sportu – ÚSC, SK a TJ“.

V platnost vstoupil nový soubor předpisů

Českomoravský svaz hokejbalu

Start nové sezóny s sebou přinese i změny a novinky, které se týkají jednotlivých předpisů a řádů. Od 1.7.2018 totiž vstoupila v platnost podobně jako nová pravidla i nová aktualizovaná verze souboru předpisů.

Od 1.7.2018 platí nová pravidla hokejbalu

Pravidla hokejbalu 2018

Od 1.července vstupují v platnost nová pravidla hokejbalu, která by měla přinést několik změn daných vývojem hokejbalu s cílem zatraktivnit zápasy a podpořit útočnou a technickou hru. 

Náborové projekty ČMSHb

Připojte se k hokejbalu

Najdete nás pravidelně i na sociálních sítích čtečkách RSS i na YouTube.comPartneři českého hokejbalu