ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnický hokejbal

Školní set - 3.vlna

Škola

Komise mládeže vyhlašuje v roce 2019 třetí vlnu možnosti zapojit se do projektu Školní set. Projekt školní set umožňuje klubům získat pro partnerské školy a školky získat vybavení pro hraní hokejbalu přímo ve školních zařízení. Zpětná vazba od školních zařízení na tento projekt je velmi pozitivní a otevírá další možnosti pro náborové a preznetační akce.

Mládežnický set

Set

Komise mládeže ČMSHb uvolňuje informace o programu podpory mládežnických hokejbalových klubů s názvem "Mládežnický set". Ambicí projektu je podpořit mládežnické celky při pořízení cenově velmi nákladné položky brankařské výstroje případně dalšího hokejbalového vybavení a zjednodušit klubům kroky navazující na jejich úspěšné náborové projekty.

Vyhlášen projekt náborový set

Logo ČMSHb

Komise mládeže přináší organizátorům náborových projektů mládeže informace o třetím ročníku projektu podpory náborových akcí mládeže. Projekt je pojmenován "Náborový set". Co si pod těmito dvěma slovy představit? Co set obsahuje a jakou cestou je možné jej získat?

Projekt sportovních dní školek a družin

Školka

Tradiční projekty sportovních dní školek a družin znají formu a druh podpory pro rok 2019. Zapojte se do stále více populárních projektů Komise mládeže podporujících akce pro školní a předškolní mládež.

Informace k projektu Na zápis do školy? Na zápis na hokejbal!

Zápis

Komise mládeže vyhlašuje další z ročníků populární náborové akce s názvem "Na zápis do školy? Na zápis na hokejbal!. Projekt jako již tradičně cílí na náborově perspektivní skupinu budoucích žáků prvních tříd. Organizátoři projektu mohou získat pro náborové aktivity krom letáků také řadu předmětů s dětskou tematikou.  

Program podpory příměstských táborů

Tábor

Komise mládeže zveřejňuje informace o programu podpory příměstských táborů náborového chrakteru, které se v posledním období těší velké popularitě a zájmu, jak ze strany pořádajících klubů, tak ze strany mládeže. Součástí dokumentace je také doporučení k organizaci akce a ukázky z již zrealizovaných táborů.

Školní set 2019

Školní set

Komise mládeže zveřejňuje podrobnosti ke třetímu ročníku projektu Školní set. Projekt je zaměřen na spolupráci klubů a školních zařízení v podobě škol a školek. Projekt je možné vnímat jako cestu nastavení spolupráce se školními zařízeními s možností partnerství a vyústění např. v podobě vzniku hokejbalových kroužků? Informace o projektu naleznete také v sekci Školní set.

Dokumentace k projektu HPD

Logo ČMSHb

Komise mládeže ČMSHb zveřejnila informace k projektu školních turnajů s názvem Hokejbal proti drogám. Informace o propozicích, termínech okresních a krajských kol naleznete v rámci dokumentace k projektu. Více informací naleznete v sekci HPD.

Jak se přihlásit na CTM a HCŽ 2019?!

Logo ČMSHb

Tradiční letní soustředění mládeže a dívek na sportovištích města Litomyšl zná nejen termíny konání, ale také způsob přihlášení na akci. Uvažujete o účasti? Nepromeškejte termín 1.2.2019, kdy se 20:00 otevře možnost přihlášení.

Únorový seminář HCM ve znamení ukázek TJ

HCM

HCM se sejdou k tradičnímu únorovému semináři v prostorách ZŠ Benešovo náměstí v Pardubicích. Seminář je zaměřen na ukázky z TJ včetně aktivního zapojení trenérů a představení programu vzdělávání trenérů brankařů.

Partneři českého hokejbalu