ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnický hokejbal

Oslovení celků k doporučení hráčů kategorie U14 a juniorek U16

Oslovení

Celkům mládeže se nabízí možnost doporučit pro campy hráčů U14 a juniorek U16. Plánované přípravné campy se uskuteční během podzimních školních prázdnin a také po skončení podzimní části soutěží.

Program semináře HCM

HCM

V neděli 1.9 se uskuteční třetí z letošních seminářů HCM. Místem konání semináře je Kladno. Program obsahuje, jak praktické, tak teoretické prvky. Jedním z lektorů semináře je trenér brankářů a kondiční specialista Ondřej Almaši. Tématem semináře je příprava brankařů, ukázky pohybových cvičení a zakončení v hokejbale.

Informace k projektu První školní den?!

Škola

Projekt s několikaletou tradicí nesoucí název "První školní den? První trénink hokejbalu!" bude v roce 2019 obohacen o školní předměty s tématikou SP juniorů a juniorek v hokejbale a je tak návazností na úspěchy celků na mezinárodních akcích v roce 2019. Kluby mohou získat k letákům navíc rozvrhy a sešity, obě položky jsou připraveny v chlapecké a dívčí verzi.

Informace pro účastníky a účastnice CTM a HCŽ

ČMSHb

Organizátoři tradičních letních akcí CTM a HCŽ přináší sumární informace pro účastníky včetně možnosti účasti na seminářích obnovy trenérské licence.

Červnový seminář HCM za účasti lektora Václava Petráše

HCM

V termínu 29.6 se na zimním stadionu v České Třebové uskuteční další ze seminářů HCM. Hlavní část semináře bude tvořena sdělením lektora Václava Petráše. Účast na semináři je možné využít k obnově licence.

Nový projekt na podporu trenérů mládeže v klubech

Coaching

ČMSHb vyhlašuje prostřednictvím Komise mládeže a metodiky nový program na podporu trenérů mládeže v klubech. Přihlášení do programu je otevřeno všem mládežnickým celkům splňujícím podmínky a kritéria programu. 

Školní set - 3.vlna

Škola

Komise mládeže vyhlašuje v roce 2019 třetí vlnu možnosti zapojit se do projektu Školní set, který umožňuje klubům získat pro partnerské školy a školky vybavení pro hraní hokejbalu přímo ve školních zařízeních. Zpětná vazba na tento projekt je velmi pozitivní a otevírá další možnosti pro náborové a prezentační akce.

Mládežnický set

Set

Komise mládeže ČMSHb uvolňuje informace o programu podpory mládežnických hokejbalových klubů s názvem "Mládežnický set". Ambicí projektu je podpořit mládežnické celky při pořízení cenově velmi nákladné položky brankařské výstroje případně dalšího hokejbalového vybavení a zjednodušit klubům kroky navazující na jejich úspěšné náborové projekty.

Vyhlášen projekt náborový set

Logo ČMSHb

Komise mládeže přináší organizátorům náborových projektů mládeže informace o třetím ročníku projektu podpory náborových akcí mládeže. Projekt je pojmenován "Náborový set". Co si pod těmito dvěma slovy představit? Co set obsahuje a jakou cestou je možné jej získat?

Projekt sportovních dní školek a družin

Školka

Tradiční projekty sportovních dní školek a družin znají formu a druh podpory pro rok 2019. Zapojte se do stále více populárních projektů Komise mládeže podporujících akce pro školní a předškolní mládež.

Partneři českého hokejbalu