ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnický hokejbal

Program podpory příměstských táborů

Loga ČMSHb

Komise mládeže ČMSHb zveřejnila informace k programu podpory náborových příměstských táborů. Jde o druhý ročník projektu, který byl v minulosti hojně diskutován na seminářích HCM a setkání celků mládeže.

Podpora sportovních dní školek a družin

Clinical

Tradiční projekty sportovních dní školek a družin znají formu a druh podpory pro rok 2018. Zapojte se do stále více populárních projektů Komise mládeže podporujících akce pro školní a předškolní mládež.

Informace o projektu náborový set

ČMSHb

Komise mládeže přináší organizátorům náborových projektů mládeže informace o třetím ročníku projektu podpory náborových akcí mládeže. Projekt je pojmenován "Náborový set". Co si pod těmito dvěma slovy představit? Co set obsahuje a jakou cestou je možné jej získat? Na všechny uvedené otázky odpoví článek a dokument k vyhlášení projektu.

Na zápis do školy? Na zápis na hokejbal!

Ilustrační foto - zápis

Komise mládeže vyhlašuje další z ročníků populární náborové akce s názvem "Na zápis do školy? Na zápis na hokejbal!. Projekt jako již tradičně cílí na náborově perspektivní skupinu budoucích žáků prvních tříd. Organizátoři projektu mohou získat pro náborové aktivity krom letáků také řadu předmětů s dětskou tematikou.

Uvažujete o rezervaci mobilního hřiště?!

Archiv

Velice populární koncept mobilního hokejbalového hřiště byl v roce 2017 rozšířen o nafukovací střelnice a také nafukovací mobilní hřiště. Oblíbenost všech položek mezi zástupců klubů a frekvence zapůjčení byla v předcházejícím roce enormní. Plánujete nebo uvažujete o uspořádání náborové akce nebo školního turnaje? Je nafukovací nebo mobilní hřiště ve vašem hledáčku? Pak nepodceňte rezervaci hřiště a jeho položek.

Seminář HCM na téma náborová činnost

HCM

V termínu 17.2 se uskuteční tradiční setkání zástupců HCM s tématem Náborová činnost klubů a náborová strategie. Zástupci všech účastníků projektu HCM budou na setkání prezentovat své zkušenosti s náborem mládeže. Setkání se uskuteční v rozsahu od 9:45 do 15:45 v České Třebové.

Zveřejněny přihlášky na CTM a HCŽ 2018

Rozvoj

Tradiční letní akce pro dívky i mládež s místem konání v Litomyšli zveřejňují přihlášky pro rok 2018. Termíny konání tradičních akcí jsou oproti roku 2017 o týden posunuty.  Změnou prošla také ročníková skladba mládežnických campů.

Partneři českého hokejbalu