ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnický hokejbal

Podpora sportovních dní školek a družin

Clinical

Tradiční projekty sportovních dní školek a družin znají formu a druh podpory pro rok 2018. Zapojte se do stále více populárních projektů Komise mládeže podporujících akce pro školní a předškolní mládež.

Informace o projektu náborový set

ČMSHb

Komise mládeže přináší organizátorům náborových projektů mládeže informace o třetím ročníku projektu podpory náborových akcí mládeže. Projekt je pojmenován "Náborový set". Co si pod těmito dvěma slovy představit? Co set obsahuje a jakou cestou je možné jej získat? Na všechny uvedené otázky odpoví článek a dokument k vyhlášení projektu.

Na zápis do školy? Na zápis na hokejbal!

Ilustrační foto - zápis

Komise mládeže vyhlašuje další z ročníků populární náborové akce s názvem "Na zápis do školy? Na zápis na hokejbal!. Projekt jako již tradičně cílí na náborově perspektivní skupinu budoucích žáků prvních tříd. Organizátoři projektu mohou získat pro náborové aktivity krom letáků také řadu předmětů s dětskou tematikou.

Uvažujete o rezervaci mobilního hřiště?!

Archiv

Velice populární koncept mobilního hokejbalového hřiště byl v roce 2017 rozšířen o nafukovací střelnice a také nafukovací mobilní hřiště. Oblíbenost všech položek mezi zástupců klubů a frekvence zapůjčení byla v předcházejícím roce enormní. Plánujete nebo uvažujete o uspořádání náborové akce nebo školního turnaje? Je nafukovací nebo mobilní hřiště ve vašem hledáčku? Pak nepodceňte rezervaci hřiště a jeho položek.

Seminář HCM na téma náborová činnost

HCM

V termínu 17.2 se uskuteční tradiční setkání zástupců HCM s tématem Náborová činnost klubů a náborová strategie. Zástupci všech účastníků projektu HCM budou na setkání prezentovat své zkušenosti s náborem mládeže. Setkání se uskuteční v rozsahu od 9:45 do 15:45 v České Třebové.

Zveřejněny přihlášky na CTM a HCŽ 2018

Rozvoj

Tradiční letní akce pro dívky i mládež s místem konání v Litomyšli zveřejňují přihlášky pro rok 2018. Termíny konání tradičních akcí jsou oproti roku 2017 o týden posunuty.  Změnou prošla také ročníková skladba mládežnických campů.

Podpora celků mládeže

ilustrační foto

Komise mládeže ČMSHb vyhlašuje nový program podpory mládežnických hokejbalových klubů s názvem "Podpora celků mládeže". Cílem projektu je podpořit mládežnické celky při pořízení cenově velmi nákladné položky dětské hokejbalové výstroje a hokejbalového vybavení, zjednodušit klubům zapojení nových hráčů v kontextu na jejich úspěšné náborové projekty.

Zveřejněn program prosincového semináře HCM

HCM

Celoroční program setkání HCM vyvrcholí na semináři v Praze, který se uskuteční v termínu 9.12.2017. Program semináře je krom bloku sdělení zaměřených na náborovu činnost obohacen o sdělení Mgr. Radky Evjákové zaměřující se na aplikaci mentálního tréninku do sportovního prostředí.

Otevřena možnost odeslání přihlášek do projektu HCM

Projekt HCM zvěřejňuje termín zaslání přihlášek s možností zisku statutu HCM nebo MC od sezóny 2018/2019. Vyhlášený termín je řádným termínem přihlášek do projektu Hokejbalová centra mládeže.

V Praze se uskuteční seminář se zaměřením na přípravu mládeže U11 a U9

ilustrační foto

V neděli 26.11 se uskuteční v Praze na Strahově seminář zaměřený na základy přípravy a principy vedení mládeže v kategoriích U11 a U9. Seminář tvoří řada sdělení zaměřujících se na práci s mládeží, včetně praktických videoukázek a doporučení k pohybové přípravě např. ze strany trenéra Ondřeje Almašiho.

Partneři českého hokejbalu