ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnický hokejbal

Termíny CTM a HCŽ pro rok 2019

Logo ČMSHb

Hokejbalové veřejnosti přinášíme informace o termínech letních campů mládeže a dívek, které se tradičně konají na sportovištích města Litomyšl. Novinkou pro ročník 2019 je změna způsobu přihlašování a to formou odeslání formuláře v rezervačním systému.

Balanční pomůcky

Bosu

Komise mládeže ČMSHb uvolňuje informace o programu podpory mládežnických hokejbalových klubů s názvem "Balanční pomůcky". Ambicí projektu je podpořit mládežnické celky při pořízení cenově velmi nákladné položky balančních pomůcek.

Školní set

Škola

Komise mládeže zveřejňuje podrobnosti k druhému ročníku projektu Školní set. Projekt je zaměřen na spolupráci klubů a školních zařízení v podobě škol a školek. Jak přístoupit v představení projektu a jeho možností. Neptejme se o co jde! Ptejme se proč se do uvedeného zapojit?

Program zářijového setkání HCM

HCM

Zástupci HCM se sejdou před startem mládežnických soutěží na tradičním edukačním semináři, termín setkání je stanoven na 2.9.2018. Místem semináře je hokejbalové hřiště v Letohradě. Program zahrnuje praktické ukázky TJ.

Informace o projektu

Školní den

Projekt s několikaletou tradicí nesoucí název "První školní den? První trénink hokejbalu!" bude v roce 2018 obohacen o školní předměty s tématikou MS juniorů v hokejbale a je tak návazností na úspěchy juniorských celků na mezinárodních akcích v roce 2018. Kluby mohou získat k letákům navíc rozvrhy a sešity, obě položky jsou připraveny v chlapecké a dívčí verzi.

Informace pro účastníky a účastnice letních kempů

ČMSHb

Organizátoři tradičních letních akcí CTM a HCŽ přináší sumární informace pro účastníky včetně možnosti účasti na seminářích obnovy trenérské licence.

Na červnovém setkání HCM bude přednášet M.Kafka a M.Ježdík

HCM

Tradiční červnový seminář HCM obohatí účast lektorů TMS ČOV Martina Kafky a Michala Ježdíka. Seminář se uskuteční v Praze v tělocvičně přímo sousedící s hokejbalovým hřištěm klubu HBC Hostivař.

Mládežnický set

Sroubky

Komise mládeže ČMSHb uvolňuje informace o programu podpory mládežnických hokejbalových klubů s názvem "Mládežnický set". Ambicí projektu je podpořit mládežnické celky při pořízení cenově velmi nákladné položky brankařské výstroje případně dalšího hokejbalového vybavení a zjednodušit klubům kroky navazující na jejich úspěšné náborové projekty.

Informace o projektu hokejbalových kroužků pro školní rok 2018/2019

Kroužky

ČMSHb prostřednictvím Komise mládeže vyhlašuje třetí ročník projektu nesoucí název Hokejbalové kroužky. Hlavním cílem projektu je najít formu vyústění dlouhodobé spolupráce hokejbalových klubů se základními školami pravě v podobě vzniku kroužků a vytvořit tak podhoubí pro systematický nábor mládeže. V probíhajícím školním roce se do projektu zapojilo 11 středisek.

Program podpory příměstských táborů

Loga ČMSHb

Komise mládeže ČMSHb zveřejnila informace k programu podpory náborových příměstských táborů. Jde o druhý ročník projektu, který byl v minulosti hojně diskutován na seminářích HCM a setkání celků mládeže.

Partneři českého hokejbalu